קניית נכס להשקעה באיי יוון – קניית בתים להשקעה ביוון

היתרון של השקעת הכסף שלכם בנכסים מניבים באיי יוון

השקעה בנכסים מניבים הפכה להיות דרך מעולה להרוויח כסף. יש השרואים בהשקעה בנכס בתור הזדמנות פז המאפשרת הכנסה נוספת. אך יוקר המחייה בישראל הביא לא מעט משקיעים לחפש אחר אפשרויות שונות מעבר לים.

מחפשים אחר יעד שתוכלו להשקיע את כספכם מעבר לים? במאמר הבא נרצה להציג לכם אפשרות מעולה עבור המשקיעים הישראלים. השקעה בנכס מניב ביוון או באחד מאיי יוון. מדוע האפשרות הזאת הפכה להיות האפשרות המובילה עבור לא מעט ישראלים? יש לנו כמה סיבות שככל הנראה יספקו מענה לשאלה הזאת.

 

באיזה איים ביוון מומלץ להשקיע:

אני ממליצים על השקעה ביים הבאים: רודוס, סנטוריני, כרתים, לפקדה או זקינטוס

איי יוון –  נכסים מניבים במחירים שפויים

הסיבה הראשונה שבגללה אנשים מעדיפים להשקיע ביוון היא העלות האטרקטיבית. בהשוואה לישראל העלויות של הנכסים הן עלויות שפויות, כאלה שאפשר לעמוד בהן. לא מעט משקיעים אינם יכולים לשלם את העלויות של נכסים בישראל.

לכן הם מעדיפים לחפש נכס מניב במקום שהמחירים בו הם כאלה שאפשר לשלם אותם. בסוף אתם צריכים למצוא את עצמכם מגיעים למצב שבו תרכשו נכסים מבלי שתמצאו את עצמכם מסתבכים לאחר מכן.

מרחק טיסה קצר מישראל: עוד סיבה לחפש אחר השקעה בנכסים מניבים באתונה או בכל אחד מאיי יוון היא מרחק הטיסה הקצר. לא מעט מהערים האחרות בעולם נמצאות במרחק של כמה שעות טובות מישראל. כל פעם שתרצו לראות מה קורה עם הנכסים שלכם תמצאו את עצמכם נאלצים לטוס המון.

כאן יש לכם אפשרות להגיע אל היעד בטיסה של פחות משעה. יש כאלה שמספרים כי להגיע לערים שונות בישראל לוקח להם יותר מאשר לטוס ליוון או לכל אחד מהאיים הסובבים אותה.

קל לבצע פיזור נכסים: כל משקיע מבין את החשיבות של פיזור נכסים. אי אפשר לשים את כל הביצים בסל אחד, הרי בסוף אף אחד לא יודע מה צופן העתיד. באיי יוון וגם ביבשת עצמה כלומר בפיראוס סלוניקי או באתונה תוכלו למצוא מגוון רחב של נכסים מכל הסוגים.

סיבות נוספות להשקיע בנדלן באיי יוון

המבחר הרחב ביחד עם המחירים הנוחים יאפשרו לכם לפזר את ההשקעה בצורה נבונה. ברגע שתוכלו לפזר את הנכסים באזורים שונים ביוון התשואה יכולה להיות גבוהה במיוחד. תשואה שאולי כרגע היא נראית לכם כמעט דמיונית ולא באמת אפשרית.

התיירות ביוון במגמת עלייה: עוד סיבה להשקיע ביוון ובאיים הסובבים אותה לא קשורה באופן ישיר לנכסים שבה. הנכסים ביוון הם מעולים עבור משקיעים מכל רחבי העולם גם מישראל. עוד סיבה להשקיע ביוון קשורה דווקא לתיירות שבה שרק הולכת ומתגברת בכל שנה.

מידי שנה מגיעים ליוון עוד תיירים ממדינות שונות ברחבי העולם. ברגע שהתיירות מתגברת, הביקוש לנכסים נמצא במגמת עלייה. גם אתם תוכלו למצוא את עצמכם משכירים את הנכס בצורה מהירה. משימה שאולי עד לפני כמה שנים הייתה נחשבת כמשימה כמעט בלתי אפשרית ביוון עצמה.

מאמר על עורכי דין בתחום ההשקעות

יתרונות להשקעה באיים של יוון

תשואה גבוהה: ניתן להשיג תשואה של 5%-10% בשנה מהשכרת נכסים באיי יוון.
ביקוש גבוה: הביקוש לנכסים להשכרה באיי יוון גבוה מאוד, הן מצד תיירים והן מצד מקומיים.
מחירים אטרקטיביים: מחירי הנדל”ן באיי יוון עדיין נמוכים יחסית למדינות אחרות באירופה.
ויזת תושבות: רכישת נכס ביוון בסכום של 250,000 אירו ומעלה יכולה להזכות אתכם בוויזת תושבות ביוון.